Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, insanlar için önemli bir konfordur. Uzun süre istenmeyen tüylerinizin çıkmasını engeller ve kalıcılık sağlar. Uygulamanın başarılı olabilmesi için doğru yer, doğru lazer epilasyon cihazı ve uygulamanın doğru kişiler tarafından yapılıyor olması önem arz etmektedir. Lazer epilasyon uygulamaları için diode, alexandrite, buz teknolojili epilasyon ve IPL cihazlar öne çıkmaktadır. Fakat verimlilik olarak hepsi aynı performansı sunmamaktadır.

Günümüzde en popüler ve en yeni teknoloji, buz soğutma teknolojisine sahip lazer epilasyon cihazlarıdır. Derma FaMe Güzellik Merkezi olarak daha güvenilir ve daha iyi performans sağlaması sebebiyle buz soğutma teknolojisine sahip epilasyon cihazlarını tercih etmekteyiz. Lazer epilasyon cihazının buz teknoloji özelliğine sahip olması ne gibi konfor ve avantaj sunar merak ediyor olabilirsiniz. Buz teknolojisine sahip epilasyon cihazlarının başlıkları yüksek yoğunlukta anlık soğutma sağlar. Bu sayede uygulama bölgesinde acı hissiyatı oluşturmaz veya en minimal düzeyde yansıtır. Bir diğer öne çıkan özellik ise daha kısa sürede sonuca ulaştırmasıdır. Bir çok lazer epilasyon cihazında 12 veya daha fazla seans uygulanırken, kullanmakta olduğumuz epilasyon cihazları 6-8 seans aralığında %80-%90 oranında bitiş sağlamaktadır.

Kesin Sonuç, Kalıcı Çözüm Sunuyoruz!

Derma FaMe Güzellik Merkezi, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet kalitemizi daima yüksek noktada tutmak için çaba sarfetmekteyiz. Sizler için daima en yeni teknolojilere sahip, yüksek verimlilik ve performans sunan epilasyon cihazlarını tercih etmekteyiz. Güzellik merkezimizde, lazer epilasyon uygulamaları konusunda eğitimini almış, lazer epilasyon uygulamalarını kullanabilir sertifikaları bulunan uzman estetisyenler tarafından uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hizmetlerimizde daha kısa sürede sonuç elde ediyor, kalıcı çözüm sağlıyoruz. Yani “Gerçek Lazer Epilasyon” hizmeti sunmaktayız.

Koronavirüs İçin Önlemler Aldık!
Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı, bizler için önemlidir. Bu yüzden Koronavirüs sebebiyle işletmemizde üst düzey tedbirler almış bulunmaktayız. İşletmemizde günlük olarak rutin şekilde dezenfeksiyon işlemleri uygulanmaktadır. Uygulamalardan önce odalar temizlik personelleri tarafından temizlenir, dezenfekte edilir, gerekli tedbirler alındıktan sonra ziyaretçilerimiz işleme alınır. İşlem sonrası ise temizlik personellerimiz tekrar odayı yeni ziyaretçilerimiz için hazır hale getirmek için gerekli dezenfeksiyon işlemlerini tekrar eder. Sosyal mesafe kuralları gereği işletme içerisinde yer alan bekleme alanında sadece bir kişi bekleyebilmektedir. Uygulama öncesi randevu oluşturulması zorunludur. Maskesiz giriş yasaktır. Ziyaretçilerimiz, giriş yapmadan önce giriş alanında bulunan el dezenfeksiyonu ve kolonya kullanmalıdır. Çalışanlarımız gün boyu işyeri üniformaları, maske ve eldiven ile hizmet vermekte olup, her yeni işlem öncesi kendilerini yeniden dezenfekte edip, yeni maske ve eldiven ile işleme başlamaktadır. Lütfen, sizler de önlemlerinizi alarak iş yerimizi ziyaret ediniz.

Lazer epilasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN