Altın İğne Tedavisi

altın iğne tedavisi

Altın iğne, cilt için geliştirilen en yeni teknolojilerden biridir. Cilt yenileme, cilt gençleştirme, kırışıklık giderici gibi çok sayıda uygulama altın iğne ile en verimli sonucu sağlamaktadır. Sonsuzluk anlamına gelen Infinity ve infiny olarak da bilinir ve 2 fraksiyonel rf teknolojisini bünyesinde barındırır.

ALTIN İĞNE UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Altın iğne uygulaması tek bir seans ile bile kısa sürede değişimi gösteren bir uygulama olup, cildin alt kısmındaki dokulara uygulanan bir işlem olması sebebiyle uzun süreli kalıcılık sağlar. Altın iğne tedavisi bir çok cilt problemi için uygulanabilir. Altının yüksek iletici kuvvetinden güç alan mikro iğneler cilt ve deri altına radyofrekans aktarımı gerçekleştirerek etkileşimi başlatır. İşlem sırasında cilt altına yoğun enerji iletilir. İşlem kısa süreli kızarıklığa sebebiyet verse de geçici bir durum olarak görülür.

ALTIN İĞNE NE İŞE YARAR?
Cilt ile ilgili yaşanan problemlerin neredeyse tamamında uygulanabilen bir yöntemdir. Sadece cilt problemleri değil aynı zamanda cilt gençleştirme üzerine gerçekleştirilen en verimli uygulamarın başında gelmektedir. Peki altın iğne tedavisi hangi alanlarda ve kimlere uygulanır?

-Çizgi ve kırışıklık sorunları
-Çatlak tedavisi
-Cilt lekeleri
-Skar izi
-Akne tedavisi
-Cilt yenileme
-Gözenek problemleri
-Yaşlanmaya bağlı oluşan problemler
-Cilt kalitesini arttırma
-Boyun ve yüz bölgesinde oluşan sarkma ve kırışıklıklar
-Dekolte kırışıklıkları
-Sivilce izleri

ALTIN İĞNE TEDAVİSİ FİYATLARI

Peki altın iğne tedavi ücreti ne kadar? Altın iğne uygulamasının hangi işlem için yapılacağına bağlı olarak fiyatta değişkenlik olabileceği için en doğru fiyat bilgisine ulaşabilmeniz adına bizimle iletişim kurabilir veya kliniğimize gelerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN