Ameliyatsız Yüz Germe

Günümüzde birden fazla ameliyatsız yüz germe yöntemi bulunmaktadır. İple askı ile yüz germe, örümcek ağı ile yüz germe ve HIFU (Ultherapy) yöntemi ile yüz germe olarak sınıflandırılmaktadır. Askı ve örümcek ağı yöntemleri günümüzde giderek azalan bir talep görürken, HIFU teknolojisi çok daha fazla tercih edilen ve daha iyi sonuç veren bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Askı ve örümcek ağı ile yüz germe daha eski bir yöntem olduğu için yüz bölgesinde morluk ve deformasyona sebebiyet verebilmekte ve insan hayatının günlük yaşamını olumsuz yönde etkilemektedir. HIFU veya Ultherapy olarak bahsedeceğimiz yüksek şiddetli fokuslu ultrason anlamına gelen teknoloji ise çok daha yeni bir teknoloji ve son yıllarda dünya çapında bir çok ünlü tarafından kullanılan, bilinen bir yöntem haline gelmiş durumdadır.

HIFU / ULTHERAPY İLE YÜZ GERME

Derma FaMe, tüm uygulamalarda olduğu gibi her daim en yüksek verimi sağlayan, en yeni teknolojileri kullanarak hizmet vermektedir. Ameliyatsız yüz germe uygulamasında da yine müşteri memnuniyetini yüksek kılan HIFU ile yüz germe (Ultherapy) uygulamasını tercih etmektedir. HIFU açılımı High Intensity Focused Ultrasound şeklindedir ve Türkçe karşılığı yüksek şiddetli fokuslu ultrason şeklinde olmaktadır. HIFU cihazı, cilt altındaki ulaşılması güç nokta olan fasya dokusuna ulaşır. Ameliyatlarda fasya dokusu hedef alınarak iyileştirme yapılırken, HIFU cihazı aynı noktaya herhangi bir cerrahi müdahale olmadan ulaşır. Ulaşılan doku üzerinde ısı alanları oluşturarak tedavi sağlayan HIFU, uygulama yapılan bölgede tek seans ile belirgin oranda değişiklik sağlar.

Toparlama, sıkılaştırma, germe gibi etkiler oluşturan HIFU, uygulanacak tek seans sonrasında uzun bir zamana yayılı olarak değişim sürecini başlatır. Cilt altına yapılan işlemin tamamlanması 3-4 ay gibi bir süreyi bulabilmektedir. Bu sebeple yapılan işlemin hemen sonrasında değil, 3-4 aylık zaman sonrasında uygulamanın verimini daha etkin şekilde görebilirsiniz.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME İLE NASIL BİR SONUÇ ALINIR?

HIFU (Ultherapy) her ne kadar yüz germe uygulaması olarak bilinse de sarkmış, elastikiyetini kaybetmiş veya yaşlanmış cildin her bölgesi için uygulanabilmektedir. Yüzdeki sarkma ve çizgileri tamamen ortadan kaldırarak cilt gençleştirme sağlar. Dekolte bölgesindeki deformasyon, yaşlılığa bağlı değişim de yine HIFU ile gençleştirilebilir. Gıdı, arka kol, bacaklar, göbek bölgesi, bel çevresi gibi bölgelerdeki sarkmalar için de yine uygulanabilir. Tüm bu bölgelerde germe işlemi sonrasında doğal şekilde toparlama ve sıkılaşma olacaktır. Yüz hatlarınızı daha belirgin hale getiren HIFU teknolojisi, günümüzde güvenilir olarak yaptırabileceğiniz en iyi ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır.

Ameliyatsızz yüz germe veya cilt gençleştirme uygulaması için bizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizinle irtibat kurmamızı istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metni