Buz Başlıklı Lazer

Buz başlıklı lazer epilasyon, son yıllarda fazlasıyla revaçta olan epilasyon uygulamalarında konfor sunan bir teknoloji olarak bahsedebiliriz. Başlıktaki teknoloji sebebiyle Buz başlıklı lazer olarak bilinmektedir. Diode lazer epilasyon cihazının başlık kısmına entegre edilmiş buz teknolojisi barındırır. Bu sayede diğer lazer epilasyon cihazları ile kıyas edildiğinde çok daha konforlu bir sistem diyebiliriz.

Lazer epilasyon cihazınınz buz başlıklı olması ne gibi konfor ve avantaj sunar merak ediyor olabilirsiniz. Bilindiği üzere birden fazla çeşitte lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır. Alexandrite, IPL, Diode gibi. Bu saydıklarımız arasında buz başlıklı olan tür diode lazerdir. Her diode lazer ise buz başlıklı değildir. Buz başlıklı diode lazer cihazı kesinlikle acı hissi uyandırmaz. Bir diğer öne çıkan özellik ise daha kısa sürede sonuca ulaştırmasıdır. Uygulama yapılan kişi seans boyunca hiç bir acı hissi duymadan seanslarını tamamlar.

BUZ BAŞLIKLI LAZER HAKKINDA

Günümüzde çok sayıda buz başlıklı lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır fakat bunların hepsi gerçek kaliteyi sunma konusunda yeterli gelmemektedir. Genellikle yurt dışında üretilmiş ve farklı ülkelere ait sertifikalara sahiptirler. Bir çoğu T.C. Sağlık Bakanlığı onayına sahip değildir. Derma FaMe Clinic’s, T.C. Sağlık bakanlığı onaylı kozmetik sertifikaya sahip, yüksek performans sunan buz başlıklı lazer epilasyon cihazı kullanmaktadır.

BUZ BAŞLIKLI LAZER İZMİR

Derma FaMe Clinic’s İzmir’de güvenle buz başlıklı lazer epilasyon uygulaması yaptırabileceğiniz güzellik merkezidir. 3D Teknolojiye sahip en yeni ve gerçek buz başlı diode lazer cihazı ile tüm vücut ve tüm bölgeler için en yüksek performansı sunar. Ayrıca kullanmış olduğumuz lazer epilasyon cihazları, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı kozmetik sertifikaya sahip olması sebebiyle, güvenilir bir hizmet almanızı sağlar.

BİZE ULAŞIN