Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer epilasyon, son yıllarda fazlasıyla revaçta olan epilasyon uygulamalarında konfor sunan bir teknoloji olarak bahsedebiliriz. Buz lazer veya buz başlı lazer olarak bilinmektedir. Diode lazer epilasyon cihazının başlık kısmına entegre edilmiş buz teknolojisi barındırır. Bu sayede diğer lazer epilasyon cihazları ile kıyas edildiğinde çok daha öne çıkan bir sistem diyebiliriz.

Peki buz başlıklı olması bir lazer epilasyon cihazı ne gibi konfor ve avantajlar sunar? Bilindiği üzere birden fazla çeşitte lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır. Alexandrite, IPL, Diode gibi. Bu saydıklarımız arasında buz başlıklı olan tür diode lazerdir. Her diode lazer ise buz başlıklı değildir. Buz başlıklı diode lazer cihazı kesinlikle acı hissi uyandırmaz. Bir diğer öne çıkan özellik ise daha kısa sürede sonuca ulaştırmasıdır. Uygulama yapılan kişi seans boyunca hiç bir acı hissi duymadan seanslarını tamamlar.

İZMİR’DE BUZ LAZER EPİLASYON

Derma FaMe Clinic’s İzmir’de güvenle buz lazer epilasyon uygulaması yaptırabileceğiniz yerdir. 3D Teknolojiye sahip en yeni ve gerçek buz başlı diode lazer cihazı ile tüm vücut ve tüm bölgeler için en yüksek performansı sunar.

BİZE ULAŞIN