Cilt Bakımı

Derma FaMe, Gaziemir’de cilt bakımı uygulamalarında kişiye özel farklı cilt bakım çözümleri sunmaktadır. Cilt bakımı uygulaması profesyonel ürünler eşliğinde yapılmalıdır. Yanlış tercihler cilt için olumsuz etkiler yaratarak farklı problemlere yol açmaktadır. Derma FaMe, cilt ve vücut bakımı için dünyaca ünlü marka ANUBİS kullanmaktadır. Kullanılan ürün kadar cilde uygun olacak ürün seçimini yapmak da bir o kadar önemlidir. Derma FaMe bu konuda dermokozmetik uzmanları ile cildinize en uygun tercihi yapar.

CİLT BAKIMI UYGULAMALARI

Cilt bakımı için multi fonksiyon 19+1 cihazı ve vakumlu sistemler ile talebin fazlasını arz etmekteyiz. 19+1 multi fonksiyon cilt bakımı ile cilt için kombine bir bakım gerçekleştirilir. Vakumlama, temizleme, maske, peeling, buhar, ozon, yüksek frekans gibi işlemler kombine edilmiş şekilde uygulanır ve cilt için mükemmel bir bakım sağlanır.

CİLT BAKIMI NEDEN YAPILMALI?
Cildin doğal nemini kaybetmesi, kuruluk oluşması, kırışıklıkların meydana gelmesi, yaşlılığa dayalı problemler, çizgiler, çevresel faktörler ve dahası cilt bakımı ile çözülebilecek sorunlardır. Tüm bu sorunları aşıp daha canlı ve sağlıklı bir cilt için cilt bakımı yapılması önerilmektedir. Anti aging, leke izlerinin azaltılması, akne izlerinin azaltılması, gözenek problemleri, ciltteki renk farklılıkları, nem ve kuruluk problemleri gibi çeşitli sorunlar cilt bakımı ile giderilmektedir.

Tüm çözümler ve detaylı bilgi edinme adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.