Cilt Bakımı

Derma FaMe Clinic’s, kişiye özel farklı cilt bakım çözümleri sunmaktadır. Cilt bakımı uygulaması profesyonel ürünler eşliğinde yapılmalıdır. Yanlış tercihler cilt için olumsuz etkiler yaratarak farklı problemlere yol açmaktadır. Derma FaMe Clinic’s cilt ve vücut bakımı için dünyaca ünlü marka ANUBİS kullanmaktadır. Kullanılan ürün kadar cilde uygun olacak ürün seçimini yapmak da bir o kadar önemlidir. Derma FaMe Clinic’s bu konuda dermokozmetik uzmanları ile cildinize en uygun tercihi yapar.

CİLT BAKIMI UYGULAMALARI

Cilt bakımı için multi fonksiyon 19+1 cihazı ve hydrogen facial cihazı ile talebin fazlasını arz etmekteyiz. 19+1 multi fonksiyon ile cilt için kombine bir bakım gerçekleştirilir. Vakumlama, temizleme, maske, peeling, buhar, ozon, yüksek frekans gibi işlemler kombine edilmiş şekilde uygulanır ve cilt için mükemmel bir bakım sağlanır.

Cilt bakımı ve problemlerin çözümü için bir diğer uygulama ise Hydrogen Facial cihazı ile gerçekleştirilen uygulamadır. Cilt bakımından öte derinlemesine bir uygulama olan Hydrogen Facial için ayrı bir başlık olan “Hydrogen Facial” sayfasına geçiş yaparak ne işe yaradığını, nasıl etkiye sahip olduğunu ve hangi problemler için uygulanabileceğini okuyabilirsiniz.

CİLT BAKIMI NEDEN YAPILMALI?
Cildin doğal nemini kaybetmesi, kuruluk oluşması, kırışıklıkların meydana gelmesi, yaşlılığa dayalı problemler, çizgiler, çevresel faktörler ve dahası cilt bakımı ile çözülebilecek sorunlardır. Tüm bu sorunları aşıp daha canlı ve sağlıklı bir cilt için cilt bakımı yapılması önerilmektedir. Anti aging, leke tedavisi, akne tedavisi, gözenek problemleri, ciltteki renk farklılıkları, nem ve kuruluk problemleri gibi çeşitli sorunlar cilt bakımı ile giderilmektedir.

Tüm çözümler ve detaylı bilgi edinme adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN