Dermapen

Dermapen, cilt problemlerini ortadan kaldıran ve bir çok problemi tek başına çözümleyen güvenilir bir yöntem olarak uygulanmaktadır. Uygulama sırasında hiç bir acı hissi uyandırmaz ve uzun yıllardır kullanılmaktadır. Farklı uygulamalar ile kombin edilebilmektedir. Hiç bir cerrahi müdahale olmadan cildi gençleştirmek ve iyileştirmek için kullanılan dermapen uygulaması genellikle yüz ve boyun bölgeleri için uygulanıyor olsa da cildin problemli olan her bölgesi için uygulanabilmektedir.

DERMAPEN UYGULAMASI

Ucunda mikro iğneler bulunan dermapen, cilt üzerinde etkin şekilde mikro işlem uygular. Bu işlem aynı anda yenileme sürecini de başlatır. Doku onarımı ile birlikte yeni doku oluşumu sağlanır. Cilt, dermapen uygulaması ile doğal şekilde iyileşir.

DERMAPEN HANGİ CİLT PROBLEMLERİNİ ORTADAN KALDIRIR?

Dermapen tedavisi hangi cilt problemlerini ortadan kaldırır ve hangi cilt problemlerinde kullanılmalıdır?
-Cilt gençleştirme
-Sivilce izleri
-Skar izleri
-Cilt lekeleri
-Çizgilerin azaltılması
-Kırışıklıkların azaltılması
-Vücut çatlakları
-Gözenek sıkılaştırma
-Akne tedavisi

DERMAPEN KAÇ SEANS UYGULANIR?
Dermapen uygulaması genellikle birden fazla seans gerektirir. Uygulama yapılan bölge ve nasıl bir problem için tedaviye başlandığı seans sayısını belirlemektedir. Bunun için tedavi öncesinde mutlaka ön muayene yapılmalı ve tedavi haritası çıkartılmalıdır. Dermapen uygulamalarında seans aralığı üç veya dört haftayı bulabilmektedir.

DERMAPEN NE ZAMAN ETKİ EDER?
Dermapen ile başlayan tedavi süreci sabır gerektiren bir süreçtir. Cildin iyileşme ve kendini yenileme sürecinin uzun bir zaman alması sebebiyle etkisinin görülmesi tedavi planlamasının tamamlanmasına yakın süre içerisinde farkedilir şekilde görülür.

BİZE ULAŞIN