Diode Lazer Nedir?

Lazer epilasyon uygulamaları birden fazla çeşitlilik sunar. Diode lazer de bu çeşitlerden biridir. Lazer çeşitleri arasında en yeni teknoloji olarak bahsedebiliriz. Aynı zamanda diğer lazer çeşitlerine göre çok daha üstün özelliklere sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir. Peki diode lazeri öne çıkaran özellikleri nelerdir ve nasıl uygulanır?

DİODE LAZER NEDİR?

Diode lazer uygulaması, ütüleme yöntemi ile gerçekleştirilen bir lazer çeşididir. Farklı firmalara ait farklı markalarda diode lazer görebilirsiniz. Teknoloji olarak ciddi farklılıklara sahip olan diode lazer, diğer lazer çeşitlerine göre daha derine ulaşma kabiliyetine sahiptir. Bir çok cihazın göremediği kıl ve tüylerde de başarı sağlar. Tüm bölgeler ve tüm ciltler için uygunluk gösterir. Ütüleme yöntemiyle yapılan uygulama, sabit bir bölgeye atış yapmaz, cilt üzerinde lazer cihazının gezdirilmesi ile seri atışlar gerçekleştirir.

DİODE LAZER ÖZELLİKLERİ

Diode lazer özellikleri diğer cihazlara göre çok daha fazladır. Herhangi bir acı hissinin yaşanmaması ve etkili sonuçlar göstermesi diode lazer cihazlarını mükemmel kılıyor. Başlıca özelliklerini sıralayacak olursak:

-Acı hissi uyandırmaz
-Kesin sonuçlar için en iyi çözümü sunar
-Daha konforlu
-Daha sağlıklı
-Daha yeni teknoloji
-Her kıl ve cilt tipinde başarı sağlar
-Daha derini görür

BİZE ULAŞIN