Erkek Epilasyon

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de epilasyon uygulaması yaptırmaktadır. Erkeklerde bulunan hormonların ve hormon değerlerinin kadınlara göre farklılık göstermesi ise erkeklerde daha fazla tüylenmeye sebebiyet vermektedir. Bu durum neticesinde bir çok erkekte aşırı tüylenmeye rastlanmaktadır. Bazı erkeklerde yoğunluk daha fazla veya az olabilir. Böyle durumlarda erkek epilasyon uygulaması yaptırma ihtiyacı duyabilirsiniz.

ERKEK EPİLASYON HAKKINDA

Epilasyon cihazları bilindiği üzere kıl tipine, yoğunluğuna ya da ten rengine göre performans sunmaktadır. İzmir Gaziemir’de bulunan Derma Fame Güzellik, ilk seans sonrasında bile etkisi görebileceğiniz, tüm kıl tipine uygun epilasyon gerçekleştirmektedir. Yanak, koltuk altı, boyun gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir. 

ERKEKLERDE EPİLASYON HANGİ BÖLGELERE YAPILIR?

Erkekler için bir çok bölgeye epilasyon uygulaması yapılabilir. Sırt, ense, yanak, sakal üstü, kulak, boyun, göğüs, göbek, kol altı, kol, bacak, popo bölgelerine uygulanabilmektedir.

KIL YOĞUNLUĞUNUN FAZLA OLMASI ÖNEMLİ Mİ?
Kıl yoğunluğunun fazla olması tüylerden kurtulmak için problem değildir. Bir çok erkek, kıl yoğunluğunun fazla olması sebebiyle epilasyonun tam verimli olamayacağını düşünür ya da şüphe duyar. Fakat kıl yoğunluğunun fazla olması epilasyonda performansı kesinlikle olumsuz etkileyen bir unsur değildir. Aksine daha belirgin ve kalın kıl köklerinin olması, performansı daha verimli kılar. Performans olarak herhangi bir olumsuz etki olmayıp, yoğunluk derecesi ne olursa olsun epilasyon başarılı şekilde gerçekleştirilir.

KILLARDAN TAMAMEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜ?
Erkek epilasyon ile kıllardan tamamen kurtulmak mümkün mü? Bir çok erkek, epilasyon yaptırma kararı almadan önce kıllardan tamamen kurtulup kurtulmayacağını merak eder. Burada bilmeniz gereken kilit nokta doğru epilasyon cihazı seçimi, doğru seans sayısı ve aralığı ile birlikte epilasyonun doğru şekilde uygulanmasıdır. Tüm bu etken durumlar göz önünde bulundurularak doğru şekilde uygulandığında kıllardan tamamen kurtulmanız mümkündür.

ERKEK EPİLASYON KAÇ SEANS OLARAK UYGULANIR?
Epilasyon uygulaması yapılan bölgelerin tamamen kıldan arındırılması için kaç seans gerekir? Tavsiye edilen seans sayısı kullanılan cihaza göre farklılık göstermekte olup, Derma FaMe’de bildirilen seans sayısı 6-8 şeklinde olmaktadır.

SEANS ARALIĞI SÜRESİ NE KADAR
Uygulama seans aralıkları başlangıç itibarı ile daha kısa olmaktadır. Buna rağmen aralık uzunluğu 30-40 gün olabilmektedir. Seans sayısı arttıkça seans aralığı 45 gün veya üzerine çıkabilir. Seans aralığı ile ilgili bilgilendirme, uygulama sonrasında mutlaka uygulaması yapılan kişiye aktarılarak sonraki randevu tarihi belirlenir.

ERKEK EPİLASYON FİYATLARI
Kıl tipinin kalın ya da farklı olması veya daha fazla yoğunluğa sahip olması Derma FaMe ‘de fiyat farkı oluşturmamaktadır. Güncel erkek epilasyon fiyatları için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.