G5 Masajı

G5 Selülit Tedavisi

G5 Masajı uygulaması selülit masajı ve G5 zayıflama olarak da bilinir. Selülitt giderme başarı oranı yüksektir ve gözle görünür şekilde etkiler bırakmaktadır. Peki G5 Masajı nasıl yapılır? Etkileri ve faydaları nelerdir? G5 Masajı fiyatı ne kadar?

G5 MASAJI NEDİR?

Farklı başlıklara sahip G5 cihazı ile yapılan G5 masajı, sağladığı yüksek titreşim sayesinde yağlı bölgeleri yoğun şekilde uyarır. Baskılı uygulamanın etkisiyle lenf drenajı tetikler. Bölgesel zayıflama konusunda başarılı olan bu yöntem, yıllardır kendini kanıtlamış en etkili bölgesel zayıflama yöntemidir. Etkisinin gözle görünür şekilde olması ise G5 masajına olan ilgiyi arttırmıştır.

G5 MASAJININ FAYDALARI
G5 Masajı ne işe yarar ve ne gibi fayda sağlar? G5 Masajı genellikle G5 selülit masajı için kullanılsa da çok daha fazlasını gerçekleştiren bir teknoloji olarak bakılmalı. Sadece cilt problemleri değil, sağlık için de fazlasıyla yararlı olan G5 cihazı, cilt sıkılaştırma, vücuttaki fazla yağların ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlama, ödem atma, kan dolaşımını arttırma gibi etkili değişim sağlar. Faydalarını her ne kadar sıralamaya çalışsak da bunu arttırmak mümkün.

G5 ZAYIFLAMA

Bölgesel dolaşımın artması ile vücuttaki yağ oranının düşmesini de sağlayan G5 cihazı, uygulanan bölgelerdeki yağın azalmasını sağlayarak bölgesel odaklı zayıflama sağlar. G5 Cihazı, selülit masajında olduğu gibi bölgesel zayıflama konusunda da en etkili teknolojik yöntemdir. Yağ yakımı ile birlikte vücudun toparlanmasını sağlayan uygulama pasif jimnastik ile kombin edildiği zaman daha yüksek fayda edilir.

G5 MASAJI HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?
Vücut üzerinde bir çok bölge için uygulanabilen G5 masajı genellikle basen, kalça, bacak, kol ve popo üzerinde uygulanması yönünde talep almaktadır. Vücudun sarkma yapan bölgeleri ve yağ kaplayan bölgelerinde etkileyici şekilde uygulanır. Dilerseniz tüm vücut için dilerseniz bölgesel olarak uygulanabilmektedir.

G5 MASAJI FİYATLARI
G5 Masajı, zayıflama ve selülit masajı için var olan güncel kampanyalar sebebiyle fiyat bilgisini bizimle irtibat kurarak almanız gerekmektedir. G5 zayıflama fiyatları için aşağıda yer alan formu doldurarak sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilir veya direkt olarak iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarından bizi arayarak detay alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir