Epilasyon

Epilasyon, insanlar için önemli bir konfordur. Uzun süre istenmeyen tüylerinizin çıkmasını engeller ve kalıcılık sağlar. Uygulamanın başarılı olabilmesi için doğru yer, doğru epilasyon ve uygulamanın doğru kişiler tarafından yapılıyor olması önem arz etmektedir. 

Günümüzde popüler ve en yeni teknoloji epilasyon sistemleri mevcuttur. Derma FaMe Güzellik olarak daha güvenilir ve daha iyi performans sağlaması sebebiyle en yeni teknolojilere sahip buz soğutmalı başlıklı epilasyon uygulamasını tercih etmekteyiz. Buz soğutmalı başlık teknolojisine sahip epilasyon cihazlarının başlıkları anlık soğutma sağlar. Bu sayede uygulama bölgesinde acı hissiyatı oluşturmaz veya en minimal düzeyde yansıtır. Bir diğer öne çıkan özellik ise daha kısa sürede sonuca ulaştırmasıdır. 

Kalıcı Çözüm Sunuyoruz!

Derma FaMe Güzellik, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu doğrultuda hizmet kalitemizi daima yüksek noktada tutmak için çaba sarf etmekteyiz. Sizler için daima en yeni teknolojilere sahip, yüksek verimlilik ve performans sunan epilasyon cihazlarını tercih etmekteyiz. İş yerimizde epilasyon uygulamaları konusunda eğitimini almış, epilasyon uygulamalarını kullanabilir sertifikaları bulunan uzman estetisyenler tarafından uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hizmetlerimizde daha kısa sürede sonuç elde ediyor, kalıcı çözüm sağlıyoruz. 

Hangi Bölgelere Epilasyon Uygulanır?

-Tüm kol ve tüm bacak
-Koltuk altı
-Tüm yüz
-Sırt
-Boyun ve ense
-Göbek
-Genital bölge (Sadece kadınlar için)
-Kulak
-Ayaklar ve eller
-Basen ve kalça

Kaç Seansta Biter?

Epilasyon yaptırmaya karar verenler için merak edilen konulardan biri de epilasyon kaç seanstan oluşur ve toplam kaç seans sonra istenmeyen tüylerden kurtulurum sorusudur. Her kişiye aynı seans süresini vermek mümkün değil. Kişinin kıl yapısı ve yoğunluğu farklılıklar gösterebilir. Derma FaMe Güzellik’e gelerek kontrol sağlandıktan sonra sizin için uygun seans sayısını ortalama olarak öğrenebilirsiniz.

Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

Epilasyon uygulamaları öncesi yapacağınız araştırmalar neticesinde çok farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Kullanılan cihazın kalitesi, sunduğu teknoloji, sağlanan hizmet kalitesi ve çeşitli faktörler ele alındığında fiyatların değişkenlik göstermesi doğal karşılanabilir. İzmir’de bulunan Derma FaMe Güzellik epilasyon fiyatları için telefonla bize ulaşabilir veya işyerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Koronavirüs İçin Önlemler Aldık!
Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı, bizler için önemlidir. Bu yüzden Koronavirüs sebebiyle işletmemizde üst düzey tedbirler almış bulunmaktayız. İşletmemizde günlük olarak rutin şekilde dezenfeksiyon işlemleri uygulanmaktadır. Uygulamalardan önce odalar temizlik personelleri tarafından temizlenir, dezenfekte edilir, gerekli tedbirler alındıktan sonra ziyaretçilerimiz işleme alınır. İşlem sonrası ise temizlik personellerimiz tekrar odayı yeni ziyaretçilerimiz için hazır hale getirmek için gerekli dezenfeksiyon işlemlerini tekrar eder. Sosyal mesafe kuralları gereği işletme içerisinde yer alan bekleme alanında sadece bir kişi bekleyebilmektedir. Uygulama öncesi randevu oluşturulması zorunludur. Maskesiz giriş yasaktır. Ziyaretçilerimiz, giriş yapmadan önce giriş alanında bulunan el dezenfeksiyonu ve kolonya kullanmalıdır. Çalışanlarımız gün boyu işyeri üniformaları, maske ve eldiven ile hizmet vermekte olup, her yeni işlem öncesi kendilerini yeniden dezenfekte edip, yeni maske ve eldiven ile işleme başlamaktadır. Lütfen, sizler de önlemlerinizi alarak iş yerimizi ziyaret ediniz.

Epilasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.