Hydrogen Facial Cilt Bakımı

Hydrafacial

Hydrafacial cilt bakımı nedir? Oluşan cilt problemlerine karşı etkili bir medikal tedavi yöntemidir. Derinlemesine gerçekleştirilen cilt bakımı ile yapısı bozulmuş problemli ciltlerde yüksek verimlilik sağlar. Hızlı sonuç verebilen hydrafacial uygulaması vakum sistemi ile yapılan cilt bakımı olarak da öne çıkmaktadır. Uygulama acı hisse uyandırmaz ve kalıcılık sağlar.

HYDRAFACIAL CİLDE NASIL ETKİ EDER?
Hydrafacial uygulaması yaptırmadan önce ne gibi bir etkinin olacağını merak edebilirsiniz. Veya neden hydrafacial yaptırmalıyım gibi bir soruyu sorduğunuzda yanıt bulmak isteyebilirsiniz. Hydrafacial yaptıranlar daha canlı, parlak ve aydınlık bir cilde sahip olur. Cilde yapılan bakım ile cilt daha genç bir yapıya bürünür. Uygulamaya tek bir problem çözümü değil kombin edilmiş bir tedavi olarak da bakılabilir. Temizleme, akne tedavisi, leke izleri, nemlendirme, büyük gözenekler, siyah noktalar, cilt koruma gibi komple bakımdır.

HYDRAFACIAL RİSK İÇERİR Mİ?
Hydrafacial uygulaması yaptırdığınızda karşınıza çıkabilecek bir problem ya da olumsuz bir durum var mı merak edilen noktalardan biri olarak öne çıkıyor. Herhangi bir yan etki yaratmayan uygulama cilt tedavisi üzerine gerçekleştirilen en iyi tedavi yöntemidir.

HYDRAFACIAL KAÇ SEANS OLARAK UYGULANIR?
Uygulama satın alırken kaç seans ya da tedavi sürecinin ne kadar süreceği de bir diğer merak noktası. Kliniğimizde yapılan inceleme sonrası kaç seans yapılacağı bilgisi tedavi uygulanacak kişiye iletilir. Ortalama olarak 1-6 seans arası uygulanmaktadır.

HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI FİYATLARI
Hydrafacial fiyatları ve hydrafacial seans ücreti İzmir’de ve Derma FaMe Clinic’s’de ne kadar? Fiyat bilgisini bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaralardan bizi arayabilir ya da aşağıda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir