İzmir Epilasyon Fiyatları

İzmir’de epilasyon uygulaması yaptırmanın maliyeti nedir? Epilasyon öncesi akıldaki çok sayıda sorudan biri de fiyattır. İzmir epilasyon fiyatları için çok farklı ve birbirinden uzak fiyatlar görebilirsiniz. Bunu çok fazla sebebe bağlayabiliriz. Kullanılan cihazlar, verdiği sonuç, uygulamanın yapıldığı yer, yapılan yerin hizmet kalitesi gibi sebepler sayılabilir ve çoğaltılabilir. Bu sebeplere bağlı olarak ise fiyatlar ciddi değişkenlik gösterir.

İZMİR’DE EPİLASYON FİYATLARI

Uygulama için fiyatlar uygulama yapılacak bölgelere göre belirlenir. Tüm vücut veya hangi bölgeye epilasyon yapılacağına bağlı olarak fiyat verilir. Tüm vücut için alınan paket işlemler daha hesaplı olmaktadır. Bölge bölge yaptırmak ise biraz daha yüksek maliyetlidir. Her bölge için aynı fiyat verilmez. Örneğin yüz bölgesi ile bacak bölgesi epilasyon fiyatları aynı olmaz. Bölge bölge yaptırmayı düşündüğünüz zaman ilgili bölge için fiyat sormanız gerekmektedir.

Bir diğer nokta ise seans ve paket işlem olarak ücretlendirmenin yapılıyor olması. epilasyon uygulamasında ödemeler iki farklı şekilde yapılabilir. Seans başına ödeme veya paket halinde ödeme. Paket alımlar daha ekonomik olmaktadır. Tüm seanslar tamamlanana kadar ek ücret ödemezsiniz. Seans başına ödeme yapmanız halinde daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Derma FaMe’de paket işlemlerde tüyler bitene kadar ek ücret talep edilmemektedir. Fiyat bilgisi için ise aşağıdaki formu doldurarak sizinle irtibat kurmamızı sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.