Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması, normal ojeye göre daha uzun süre dayanıklılık gösteren bir uygulamadır. Çıkmayan oje olarak da bilinir ve asetonla silinerek çıkmayan bir uygulamadır. Genellikle oje renginde değişiklik yapmayan kişiler için uygun görülür. Tırnaklarınıza her gün oje sürmek zorunda kalmazsınız ve ilk gün olduğu gibi her daim yeni sürülmüş izlenimi verir. Deformasyona uğramaz. Hem el hem ayak tırnakları için uygulanabilir.

KALICI OJE NASIL UYGULANIR?

Kalıcı ojenin en iyi şekilde uygulanabilmesi için öncelikli olarak tırnağın üst kısmının temizlenmesi ve pürüzsüz hale getirilmesi gerekmektedir. İlk olarak temizleme ve pürüzsüz hale getirilme işlemi yapılır. Ardından tırnaklar kalıcı oje için hazır hale getirilir. Oje sürülür ve UV tekniği ile kalıcı oje uygulaması hızlı şekilde kurutulur. Uygulama ortalama 20 dakikada tamamlanmaktadır.

KALICI OJE NASIL ÇIKARILIR?
Kalıcı oje farklı teknik ile uygulandığı için asetonla çıkarmanız mümkün değildir. Tekrar aynı yere giderek silme işlemi yapılması gerekir. Derma FaMe’de yapılan kalıcı oje uygulamalarında silme işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

KALICI OJE NE KADAR DAYANIR?

Uygulama yaptırmak isteyenler için merak edilen konuların başında kalıcı ojenin dayanıklılık süresi. Bildiğiniz üzere sıradan bir oje sürdüğünüzde bunu her gün yenilemeniz gerekebilir. Kalıcı oje ise 2-4 hafta aralığında dayanıklılık gösterir. BU süre boyunca hiç bir deformasyona uğramaz ve daima yeniliğini korur.

KALICI OJENİN AVANTAJLARI!

Kalıcı oje uygulaması diğer günlük kullanılan ojelere göre daha sağlıklı olmaktadır. Bunun en önemli dayanağı ise her gün oje çıkarmak için çeşitli kimyasalları tırnaklarınıza temas etmek zorunda kalmamanızdır. Kalıcı ojenin bir diğer avantajı ise tırnaklara daha sağlam bir yapı kazandırır. Bu sayede tırnak kırılmalarının da önüne geçer. Özellikle uzun tırnaklara sahipseniz kalıcı oje sayesinde tırnaklarınız daha güvende olacaktır.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.