Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu son yıllarda oldukça revaçta olan bir uygulamadır. Kaş Laminasyonu Gaziemir Derma FaMe Güzellik’te kusursuz şekilde, uzman eller tarafından uzun yıllardır yapılmaktadır. Peki kaş laminasyonu nedir? Nasıl yapılır? Kaş laminasyonu ne kadar kalıcı?

Kaş Laminasyonu Nedir?
Son zamanlarda sıkça duyduğumuz kaş laminasyonu, kaş lifting olarak da bilinir. Daha çok, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmak istemeyenlerin veya çekingen olanların tercihi olarak ön plana çıkan kaş laminasyonu, kaşların yukarıya doğru şekillendirilmesi işlemidir. Bu işlem sırasında vitamin uygulaması sayesinde hem kaşların bakımı yapılarak daha sağlıklı uzaması sağlanıyor hem de daha dolgun bir kaş görünümü sağlanıyor.

Nasıl Bir Etki Sağlar?
Kaş yapısı genellikle sağa veya aşağıya doğru bakan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple yana ve aşağı bakan kaşlar insan yüzünde yorgun veya üzgün bir görünüme sebep olabilmektedir. Kaş laminasyonu ile kaşların yukarıya doğru kaldırılması, insan yüzünde daha dinamik bir görüntü sağlar. Daha dikkat çekici bakış etkisi yaratır. Kaşların yukarı doğru kaldırılması aynı zamanda kaşların gerçek uzunluğunu da ortaya çıkararak kusursuz bir form sunuyor.

Kaş Laminasyonu Ne Kadar Kalıcı?
Kaş Laminasyonu kalıcılığı en az uygulamanın etkisi kadar merak edilmekte. Kaş laminasyonu uygulamasında kullanılan ürünlerin kalitesi burada büyük önem arz eder. Eğer kaliteli ürünler kullanılmazsa kalıcılık süresi yeterli düzeyde olmaz. Kısa süre içerisinde kaşlarınız eski haline geri dönecektir. Fakat kaliteli ürünler eşliğinde gerçekleştirilen kaş laminasyonu, 2 hafta ile 1 ay arasında kalıcılık sağlamaktadır. Derma FaMe Güzellik’te kaş laminasyonu ve diğer uygulamalar yüksek kaliteli ürünler eşliğinde uygulanmakta ve yüksek performans sunmaktadır.

Kaş laminasyonu uygulaması devamlı belirli aralıklarla rutin olarak uygulanabilir veya özel günlerde tercih edilebilir.

Kaş Laminasyonu Fiyatı Ne Kadar?
Kaş laminasyonu uygulaması fiyatları bir çok güzellik uygulaması ile kıyas edildiğinde daha cüzi fiyatlar eşliğinde uygulanabilmektedir. Fiyat almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Gaziemir Kaş Laminasyonu – Derma FaMe

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.