Kirpik Lifting

kirpik lifting izmir

Kirpik lifting ve kirpik perması, son dönemde duymuş olabileceğiniz popüler bir uygulamardandır. Kirpik lifting nedir ve neden yaptırılır? Tam olarak ne işe yarar ve ne gibi artılar sağlar? Yaptıranlar memnun mu ve ömrü ne kadar gibi sorular, yaptırmadan önce öğrenmek istediğiniz konular olabilir. Derma FaMe olarak tüm bu konulara açıklık getiriyoruz.

KİRPİK LİFTİNG NEDİR?

Kirpik lifting, kirpik için yapılan kaldırma ve kıvırma uygulamasıdır. Kirpik perması olarak da bilinirliği vardır. Kullanılan vitaminler ve yapılan kıvırma uygulaması sayesinde kirpiklerin doğallığını bozmadan daha hacimli ve uzun görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Kullanılan kolajen serumlar sayesinde kolajen üretiminin artışı sağlanır. Kolajen üretiminin artması ise kirpikleri daha güçlü kılar ve korunmasına doğal olarak katkıda bulunur. Bu bakım aynı zamanda keratin bakım olarak da bilinir.

KİRPİK LİFTİNG NASIL ETKİ SAĞLAR?
Uygulamayı yaptırmadan önce nasıl bir fayda sağlanacağı konusunda araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Kirpik lifting yapılması, kirpiklerde daha hacimli, dolgun bir görüntü sağlar. Sönük ya da belirsiz olan kirpikler daha uzun ve belirgin olarak görünür. Canlı ve belirgin görünürlükte kirpiklere sahip olmanızın yanı sıra daha sağlıklı kirpiklere de sahip olursunuz. Köklere uygulanan keratin bakımı sayesinde kirpikleriniz daima sağlıklı bir yapıda kalır. Bakışlarınızı da doğal yönden daha etkileyici kılar.

KİMLER KİRPİK LİFTİNG UYGULAMASI YAPTIRMALI?
Kirpiklerinde azalma meydana gelen veya azalmış, seyrek, cansız, belirgin olmayan, hacimsiz, güçsüz kirpiklere sahip olanlar için tavsiye edilen uygulamadır. Ayrıca sadece bayanlar değil erkekler de kirpik lifting yaptırabilir.

UYGULAMA SONRASINDA KİRPİK DÖKÜLMESİ YAŞANIR MI?
Derma FaMe’de yapılan kirpik lifting uygulaması sadece kıvırma işlemi olarak bırakılmamaktadır. Lifting işlemiyle birlikte kolajen serumlar kullanılır ve kirpiklere vitamin yüklemesi yapılır. Bu sayede kirpiklerinizde dökülme değil, aksine daha güçlü bir etki yaşanır.

KİRPİK LİFTİNG FİYATLARI

Kirpik perması, kirpik liftingi ve kirpik bakımı yaptırmak istiyorsanız kirpik lifting fiyat bilgisi almak isteyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu kullanarak size ulaşmamızı sağlayabilir veya direkt olarak iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.