Lazer Epilasyon

lazer epilasyon izmir

Derma Fame Clinic’s’de en yeni teknolojiye sahip Evalife 8 diode lazer cihaz bulunmaktadır. Lazer cihazları farklı güç ve dalga boyu sunmaktadır. Evalife 8 diode lazer 808 nm dalga boyu ile en güçlü etkiyi yaratmakta. Ayrıca barındırdığı 3D lazer teknolojisi ile dikkat çekmektedir. Evalife 8 diode lazer buz özellikli başlığa sahip ve “Effective Contact Cooling” özelliğine sahip olmasından dolayı tedavide ağrı ve acı hissetmezsiniz. Ütüleme yöntemi ile gerçekleşen diode lazer epilasyon cihazı saniyede 10 atış yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede kılan tek cihaz olma özelliğini de elinde tutar.

LAZER EPİLASYON UYGULANAN BÖLGELER
Diode lazer vücudun tüm bölgelerine uygulanabilmektedir. Dilerseniz tüm vücut, dilerseniz sadece istediğiniz bölgelere için yapılır.

-Tüm kol ve tüm bacak
-Koltuk altı
-Tüm yüz
-Sırt
-Boyun ve ense
-Göbek
-Genital bölge
-Kulak
-Ayaklar ve eller
-Basen ve kalça

ACI VE YANMA OLUR MU?
Evalife 8 diode lazer ile epilasyon hızlı sonuç sağladığı kadar acı ve yanma konusunda da en yüksek müşteri memnuniyeti sağlaması ile dikkat çeker. Buz özellikli başlığa sahip oluşu ve effective contact cooling özelliği sayesinde herhangi bir acı ya da yanma hissi yaşatmaz. Bu sayede epilasyon uygulamaları rahat şekilde tamamlanır.


LAZER EPİLASYON FİYATLARI NE KADAR?

Lazer uygulamaları öncesi yapacağınız araştırmalar neticesinde çok farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Kullanılan cihazın kalitesi, sunduğu teknoloji, sağlanan hizmet kalitesi, yapılan yer ve çeşitli faktörler ele alındığında fiyatların değişkenlik göstermesi doğal karşılanabilir. İzmir’de bulunan Derma FaMe Clinic’s, lazer epilasyon fiyatları için telefonla bize ulaşabilir veya kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat listesi Sağlık Bakanlığı’na bağlı mevzuat gereği internet ortamında paylaşılamamaktadır.

LAZER EPİLASYON KAÇ SEANSTA BİTER?

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verenler için merak edilen konulardan biri de lazer epilasyon kaç seanstan oluşur ve toplam kaç seans sonra tedavi tamamlanır sorusudur. Her kişiye aynı seans ve süre vermek mümkün değil. Kişinin kıl yapısı farklılıklar gösterebilir. Derma FaMe Clinic’s’e gelerek muayene ve kontrol sağlandıktan sonra sizin için uygun seans sayısını ortalama olarak öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir