Epilasyon Güvenli mi?

Tüylerden kurtulmanın kesin çözümü bilindiği üzere epilasyon uygulamasıdır. Uygulamanın güvenilir olup olmadığı ise akılda soru işareti bırakan bir detay olabiliyor. Peki epilasyon uygulaması güvenilir bir yöntem mi? Tüm bölgeler için güvenle epilasyon yapılabilir mi?

EPİLASYON GÜVENLİ Mİ?

Dünyada ilk kez 1996 yılında kullanılan epilasyon uygulaması, o yıllardan bu yana ciddi bir gelişim göstererek en iyi sonucu verme noktasında yüksek müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Epilasyonda doğrudan kıl köklerini hedef alır ve kıl kökünü yakar. Deri ve cilde ise herhangi bir tahrip yaratmaz. Vücut içerisinde ise herhangi bir kalıntı bırakmamaktadır. İlk kullanılmaya başlandığı yıldan itibaren günümüze kadar ilerleyen zaman diliminde teknoloji gelişimi ile birlikte epilasyon cihazları da günümüze ayak uydurmuş, yüksek memnuniyet ve konfor sunmuş bulunmaktadır. İlk kullanımdan günümüze kadar olan süreç içerisinde ise herhangi bir kötü sonuç yaratmamıştır.

Güvenilirlik konusunda bahsedilmesi gereken bazı püf noktalar ise es geçilmemeli. Kullanılan cihaz ve uygulamanın yapıldığı yer kilit rol oynar. Her kıl tipi için standart aynı yoğunluğun uygulanması doğru olmayabilir. Bu yüzden kişiye göre farklı cihaz yapılandırması gerekebilir. 

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.