Leke Tedavisi

Cilt lekeleri, leke tedavisi ile ortadan kaldırılabilmektedir. Cilt lekeleri, cildin alt tabakasında düzensiz olarak kümelenmiş melanin pigmentinin etkisiyle oluşur ve tedavisi mümkündür. Cilt lekeleri bir çok durumda ortaya çıkabilmektedir. Yaşlılık, güneş ışınları, hormon bozuklukları, gebelik, kimyasal temas ve daha fazla sebepten dolayı oluşabilir. Derma Fame Clinic’s her türlü leke için tedavi çözümü sunmaktadır.

Leke tedavisi için öncelikli olarak leke türü ve oluşumu hakkında analiz gerçekleştirilir. Daha sonra leke için nasıl bir tedavi yöntemi uygulanacağına karar verilir. Uygulama ve tedavinin kaç seans uygulanacağı yapılan analiz sonrasında karar verilmektedir. Leke tedavisi gören kişilerin süreç boyunca önerildiği şekilde bakım yapması gerekmektedir. Tedavi sonrasında ise leke oluşumunu tetikleyen unsurlara dikkat edilmesi gerekir. Aksi taktirde tekrar leke oluşma ihtimali barındırır.

Leke tedavisinde birden fazla uygulamanın yer alması sebebiyle daha detaylı bilginin aktarılması ve tedavi planlaması için randevu talebinde bulunarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan iletişim formu aracılığı ile veya İletişim kısmındaki numaralardan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN