Mikropigmentasyon

Mikropigmentasyon kaş, kalıcı makyaj alanında karşınıza çıkan bir uygulamadır ve sık şekilde Microblading ile karıştırılmakta veya kıyaslanmaktadır. Yüz güzelliğini ön plana çıkarmak adına önemli bir etken olan kaş yapısı, mikropigmentasyon kaş uygulaması ile kusursuz olarak şekillendirilmektedir. Kaş uygulaması yapılırken yüze uygun olan şeklin seçilmesi de uygulama kadar önemlidir.

MİKROPİGMENTASYON KAŞ NEDİR?

Mekanik olarak gerçekleştirilen kaş uygulamasıdır. Kıl tekniği olarak da bilinir. Uygulama mikropimentasyon kaş yapımı için tasarlanmış profesyonel cihazlar eşliğinde uzman kişiler tarafından yapılır. Cildin alt tabakası olan dermise uygulanır. Kaşlar daha kalın ve hacimli görünür. Kaş şeklinden memnun olmayanlar, zayıf ve hacimsiz kaş yapısına sahip olanlar için geliştirilmiş olan mikropigmentasyon kaş uygulaması günümüzdeki en iyi kaş uygulamasıdır.

KIL TEKNİĞİ MİKROPİGMENTASYON KİMLER İÇİN UYGUN GÖRÜLÜR?
-Seyrek kaş
-Kaşlarda asimetri durumu yaşayanlar
-Kaş dökülmesine maruz kalanlar
-Kaş şeklinden memnun olmayanlar
-Daha belirgin ve hacimli kaşa sahip olmak isteyenler
-Daha düz veya kavisli kaşa sahip olmak isteyenler

MİKROPİGMENTASYON KAŞ NE KADAR KALICI?

Kalıcı olarak nitelendirilse de tüm kalıcı makyajlar için belli bir süre biçilmektedir. Mikropigmentasyon kaş uygulaması 1-3 yıl arasında kalıcılık sağlar ve kaş uygulamaları arasında en uzun kalıcılık sağlayan yöntemdir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!
Kalıcı kaş uygulamaları, uzun süreli kalıcılık sağladığı için daha fazla hassasiyet göstermeniz gereken bir durumdur. Uygulamanın yapıldığı yer, uygulamayı yapan uzman kişinin yeterli tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Sadece el becerisi değil aynı zamanda yüz için doğru şeklin ve rengin seçilmesi fazlasıyla önemli bir kriterdir. Derma FaMe’de mikropigmentasyon kaş uygulaması tüm bu şartları karşılar şekilde en iyisini sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

K.V.K.K. Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum.