Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik, bio elektro stimülasyon olarak uygulanan bir yöntemdir. Her insanın anatomisi ve kas yapısı aynı olmayacağı için kişiye uygun olarak uygulanması gerekmektedir. Pasif jimnastik sayesinde kaslar herhangi bir aktivite içerisinde bulunmadan çalıştırılır. Bu sayede herhangi bir terleme de yaşanmamaktadır.

PASİF JİMNASTİK NEDİR?
Kişinin fiziki formunu kaybetmesi sonucu oluşan kötü formu iyileştirme adına fayda sağlar. Yağları eritir, kasları kuvvetlendirir, bölgesel zayıflama sağlar, vücut anatomisine bağlı olarak şekil almasını sağlar, daha sıkı bir vücut elde edilir.

pasif jimnastik nedir

YÜKSEK ETKİYE SAHİP!
Pasif jimnastik yüksek etkiye sahip olup, belirgin oranda ve görülür şekilde fayda sağlamaktadır. Etkinin görülmesi daha çok 4 ya da 5. seans sonrasında gerçekleşir. En az 10 seans olarak alınması tavsiye edilir. Etki ve verimi arttırmak için ise daha uzun süreli pasif jimnastik seansı alınması önerilir.

Pasif jimnastik uygulaması aynı zamanda vücuda farklı faydalar da sağlar. Kan dolaşımını arttırır ve düzenler, metabolizma hızı arttırır. Bu da incelmeyi daha etkin kılar. Ayrıca G5 masajı ile iyi bir kombin oluşturur.

BİZE ULAŞIN