Selülit Tedavisi

Selülit, derinin alt kısmındaki yağ birikimi ve düzensizliklere bağlı olarak oluşan selülit için günümüzde kesin çözüm sunan selülit tedavisi yöntemleri bulunmaktadır. Her ne kadar bir çok kişi için ciddi bir problem olarak görülse de selülitlerden kurtulmak mümkündür. Selülit genellikle kalça, bacak ve kollarda görülmekte olup tüm bölgeler için uygulanabilecek doğru tedavi ile yok edilebilir.

SELÜLİT TEDAVİSİ

Selülit için uygulanabilir birden fazla yöntem bulunmaktadır. G5 masajı bu yöntemlerin başında gelmektedir. Uzun yıllardır kullanan teknoloji olarak öne çıkan G5 masajı, selülit tedavisinde en yüksek başarı ve performansı sağlayan yöntemdir. Bir diğer yöntem ise mezoterapi yöntemi ile gerçekleştirilen uygulamadır. Tedavi öncesi gerçekleştirilen muayene ile birlikte hangi yöntemin daha uygun olacağına karar verilerek tedaviye başlanır.

Selülit tedavisi kaç seans olarak uygulanır?

Selülit olan bölgelerde uygulanabilecek yöntemin verimliliği kişiden kişiye göre değişir. Bunun sebebi ise selülit yoğunluğu ve selülit olan bölgenin farklılık gösterebilmesidir. G5 masajı ile selülit tedavisinde başlangıç olarak 10 seans önerilir. Her seans ortalama 30 dakika sürmekte olup, haftada 2-3 seans şeklinde uygulanmaktadır.

BİZE ULAŞIN